Nasza firma

Liczy się jakość

Nowe inwestycje, mieszkania Malbork

Firma Focus Invest powstała z myślą o tworzeniu nieruchomości w przyjaznej przestrzeni do życia. Dzięki pomysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym, chcemy by oferowane przez nas mieszkania w Malborku zapewniały swoim mieszkańcom maksymalny komfort na co dzień. W ramach prowadzonej działalności świadczymy usługi w zakresie budowy nieruchomości mieszkalnych, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa jednorodzinnego. Nasza działalność związana jest głównie z nieruchomościami o charakterze niekomercyjnym. Budujemy nowe mieszkania i domy na sprzedaż w mieście Malbork – zlokalizowanym we wschodniej części Pomorze nad rzeką Nogat.

Chcemy spełniać marzenia mieszkańców o własnym mieszkaniu, które będzie mieściło się w funkcjonalnym budynku i przyjaznym, przytulnym otoczeniu. Dlatego oferujemy wygodne lokale, do których przynależą własne działki i miejsca parkingowe (inwestycja „Mieszkania w Bratkach 3”). Jesteśmy częścią rynku nowych mieszkań w Malborku i konsekwentnie tworzymy markę rozpoznawalną dzięki wysokiej jakości inwestycjom. Dlatego też wspieramy lokalnych przedsiębiorców i korzystamy z ich usług w realizacji naszych projektów, działając dla rozwoju lokalnego rynku budowlanego. Nasza spółka jest nowym podmiotem, zarejestrowanym w 2018 roku. Współpracujemy jednak z wykonawcami, którzy funkcjonują na rynku budowlanym od ponad 10 czy nawet 15 lat.

Kameralne projekty deweloperskie

Inwestycje mieszkaniowe Focus Invest to zawsze przytulne, a zarazem nowoczesne niewielkie obiekty, w których umiejscowionych jest nie więcej niż kilka mieszkań. Stawiając na Focus Invest, mają Państwo zawsze pewność, że współpracuję z solidną firmą, a całe przedsięwzięcie jest bezpieczne i zgodne z umową. Prowadzimy sprzedaż w oparciu ustawę deweloperską i rachunek powierniczy, a podczas budowy współpracujemy z doświadczonym wykonawcą. Naszym klientom oferujemy ponadto bezpłatne doradztwo kredytowe.

Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje, najlepszych rozwiązań

Edward Deming
Kamienica Parkowa
Kamienica Parkowa
Kamienica Parkowa
NASZE ATUTY
Udogodnienia inwestycji
Domy z ogrodem
Ogrodzona posesja
Kameralny charakter inwestycji
Dogodna lokalizacja
Miejsca parkingowe obok mieszkania
Domy z garażem
Własna działka z ogrodem
Idealnie dopasowany metraż mieszkania
Partnerzy: